ГУМАНІСТИЧНЕ ВИХОВАННЯ УЧНІВ ОЧИМА ВИДАТНОГО ПЕДАГОГА В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
У статті обґрунтовано актуальність педагогічних поглядів Василя Олександровича Сухомлинського у контексті розкриття проблеми гуманізації в діяльності школи. Автор аналізує роботу Павлиської школи шляхом дослідження фізичного й розумового розвитку. Акцентовано увагу на чіткому визначенню гуманізму та основні положення виховної системи. Розкриття взаємодії вчителя й учня, як запорука вправності учня та розвиток педагогічної майстерності. Також проаналізовано поняття добра і зла та людські цінності в народній педагогіці.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
Як цитувати
Федорченко, Н. Г. (2016). ГУМАНІСТИЧНЕ ВИХОВАННЯ УЧНІВ ОЧИМА ВИДАТНОГО ПЕДАГОГА В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО. Вісник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.<Br> Серія: "Педагогічні науки", (14). вилучено із https://ped-ejournal.cdu.edu.ua/article/view/1120
Розділ
Статті
Ця ліцензія дозволяє вільно
- поширювати — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі;
- змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних
на наступних умовах:
-
зазначення Авторства — має вказуватися автор, розміщуватися посилання на ліцензію та вказуватися чи було внесено зміни до твору. Це може бути зроблено у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювалося враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює автора або авторське використання твору;
- без додаткових обмежень — не можуть висуватися додаткові умови або застосовуватися технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.
Посилання
Сухомлинський В. О. Проблема виховання всебічно розвиненої особистості / В. О. Сухомлинський // Вибрані твори у 5 т. – Т. 1. – К., 1976. – 185 с.
Сухомлинський В. О. Серце віддаю дітям / В. О. Сухомлинський // Вибрані твори у 5 т. Т 3. – К., 1976. – 156 с.
Зазюн І. А. Морально-естетичні погляди В. О. Сухомлинського / І. А. Зазюн, Є. Г. Роганін. – К., 1980. – 250 с.