ЗАСТОСУВАННЯ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ ДО РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧ З ТЕМ «ТРАПЕЦІЯ» ТА «ФУНКЦІЇ ТА ЇХ ВЛАСТИВОСТІ»

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

А. В. КРАВЕЦЬ
К, М, Громова

Анотація

У статті на прикладі задач на трапецію та функції показано можливості застосування на практиці відомих алгоритмів розв’язування стандартних задач.

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
КРАВЕЦЬ, А. В., & Громова, К. М. (2018). ЗАСТОСУВАННЯ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ ДО РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧ З ТЕМ «ТРАПЕЦІЯ» ТА «ФУНКЦІЇ ТА ЇХ ВЛАСТИВОСТІ». Вісник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.<Br>Серія: "Педагогічні науки", (9). вилучено із https://ped-ejournal.cdu.edu.ua/article/view/1989
Розділ
Статті
Біографії авторів

А. В. КРАВЕЦЬ

студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

К, М, Громова

студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Посилання

Онопрієнко О. Компетентнісний підхід до навчання математики – К. : Редакції газет з дошкільної та початкової освіти, 2014. — 128 с.

Тарасенкова Н.А. Формування предметних компетентностей. Алгебра, 7 кл. Збірник К-задач: Навч.-метод. посібник / Н.А. Тарасенкова, М.І. Бурда, І.М. Богатирьова, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк, В.А. Терещенко; за ред. Н.А. Тарасенкової. – Київ : Оріон, 2015. – 42с.

Ткач Ю. М. Компетентнісний підхід як основа інтеграції математики та фахових дисциплін у процесі підготовки майбутніх економістів/ Ю. М. Ткач//Вісник Черкаського університету. – 2015. – №26. – С.31-37