БІЗНЕС-ФОРУМ ЯК ФОРМА РОЗВИТКУ ЛІДЕРСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ БАКАЛАВРІВ З МЕНЕДЖМЕНТУ
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
У статті на основі аналізу наукових досліджень та власного практичного досвіду проведення бізнес-форумів визначено поняття бізнес-форуму як форми організації навчання майбутніх бакалаврів з менеджменту, спрямованої на формування їх лідерської компетентності. Запропоновано програму Міжнародного бізнес-форуму «Територія успіху. Бізнес та освіта: стратегічне партнерство», проведеного на базі ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». З’ясовано складові бізнес-форум як форми організації навчання майбутніх бакалаврів з менеджменту, спрямованої на формування їх лідерської компетентності: інформаційна, практико-орієнтована, інтерактивна, лідерсько-управлінська, організаційна та комп’ютерно-орієнтована.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
Ця ліцензія дозволяє вільно
- поширювати — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі;
- змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних
на наступних умовах:
-
зазначення Авторства — має вказуватися автор, розміщуватися посилання на ліцензію та вказуватися чи було внесено зміни до твору. Це може бути зроблено у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювалося враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює автора або авторське використання твору;
- без додаткових обмежень — не можуть висуватися додаткові умови або застосовуватися технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.
Посилання
Артьомова І.В. (2015). Інноваційна діяльність університетів України: аналітичний огляд. Інформаційний бюлетень наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір». Вип. 1. Ужгород. 158 с.
Вітвицька С.С. (2006). Основи педагогіки вищої школи: підручник за модульно-рейтинговою системою навчання для студентів магістратури. Київ: Центр навчальної літератури. 384 с.
Коджаспирова Г.М. (2007). Педагогика в схемах, таблицах и опорных конспектах. 2-е изд. Москва: Айрис Пресс. 256 с.
Колеснік Ю.Ю. (2018). Використання нетрадиційних форм навчання в процесі екологічного виховання молодших школярів. Young Scientist. № 1(53). С. 317–322.
Кононец Н.В. (2016). Дидактичні основи ресурсно-орієнтованого навчання дисциплін комп’ютерного циклу студентів аграрних коледжів: дис. … д-ра пед. наук. Полтава. 473 с.
Кузьмінський A.I. (2005). Педагогіка вищої школи : навч. посіб. Київ: Знання. 486 с.
Кульневич С.В., Лакоценина Т.П. (2006). Не совсем обычный урок : практическое пособие для учителей и классных руководителей, студентов средних и высших педагогических заведений, слушателей ИПК. Воронеж: Лакоценин С. С. 175 с.
Максимюк С.П. (2005). Педагогіка: навч. посіб. Київ: Кондор. 667 с.
Малафіїк І.В. (2009). Дидактика : навч. посіб. Київ: Кондор. 406 c.
Мойсеюк Н.Є. (2007). Педагогіка : навч. посібник . 5-те вид., доповнене і перероблене. Київ: Мойсеюк В.Ю. 656 с.
Хуторской А.В. (2001). Современная дидактика: учебн. для вузов. СПб.: Питер. 544 с.
Чайка В.М. (2011). Основи дидактики: навч. посіб. Київ: Академвидав. 238 с.
Територія успіху. Бізнес та освіта: стратегічне партнерство (2018). Puet.edu.ua. URL: http://puet.edu.ua/uk/teritoriya-uspihu-biznes-ta-osvita-strategichne-partnerstvo.
Міжнародний бізнес-форум у ПУЕТі: стратегічні дискусії, історії успіху, неоціненний досвід (2018). Coop.com.ua. URL: http://www.coop.com.ua/ru/news/393.