МЕТОДОЛОГІЧНА СУТЬ ПОНЯТТЯ «ПРЕЗЕНТАЦІЯ МЕТОДИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
У статті розглянуто та обґрунтовано зміст понять «презентація», «методична інформація» та «презентація методичної інформації» з огляду на закони діалектики, синергетики та педагогічної психології.
Згідно з закономірностями вищезазначених наук доведено, що презентація методичної інформації може бути ефективною тільки за умови виразного подання матеріалу, його актуальності для слухачів та повноти, опори на наявні в аудиторії знання.
Виявлено показник засвоєння методичної інформації та успіху її презентації, а саме відповідні зміни у професійній поведінці педагога-викладача іноземної мови.
Результати дослідження уможливлюють подальшу роботу для підготовки магістрів-філологів до презентацій методичної інформації на наукових конференціях.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
Ця ліцензія дозволяє вільно
- поширювати — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі;
- змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних
на наступних умовах:
-
зазначення Авторства — має вказуватися автор, розміщуватися посилання на ліцензію та вказуватися чи було внесено зміни до твору. Це може бути зроблено у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювалося враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює автора або авторське використання твору;
- без додаткових обмежень — не можуть висуватися додаткові умови або застосовуватися технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.
Посилання
Кириленко Г.Г., Шевцов Е.В. Краткий философ-ский словарь. Москва: Филологическое общество "СЛОВО", 2010. 498 с.
Георгиева, С. Полисубектното взаимодействие между преподавателя и студента в обучението по методика – пътят от предпочитаното към осъщественото и осъществимото. Взаимодей-ствие на преподавателя и студента в условия-та на университетското образование: тради-ции и иновации: сборник с научни доклади. Га-брово, ЕКС-ПРЕС, 2018. Втора книга. С. 350–355.
Мартинова Р. Ю. Цілісна загальнодидактична модель змісту навчання іноземних мов: автореф. дис. … д-ра пед. наук. Київ, 2007. 51 с.
Мартынова Р. Ю. Методологические основы презентации как вида речевой деятельности. Одесса: Лерадрук, 2012. 99 с.
Пассов Е.И. Коммуникативный метод обучения иноязычному говорению. Москва: Просвещение, 1991. 223 с.
Дроздова Т.Ю., Маилова В.Г., Николаева В.С. Read & Speak English: учебник. Санкт-Петербург: Антология, 2014. 320 с.
Можейко М.А. Синергетика. 2002. URL: https://gtmarket.ru/concepts/6876 (дата звер-нення: 15.12.2019).
Старков А.П. Обучение английскому языку в средней школе. М.: Просвещение, 1978. 224 с.
Слободчиков В.А. Система порождающих моде-лей как основа организации структурного язы-кового материала при обучении инозяычной ре-чи: автореф. дис. … канд. пед. наук. Минск, 1969. 18 с.
Бим И.Л. Методика обучения иностранным язы-кам как наука и проблема школьного учебника. М.: Русский язык,1977. 288 c.
Зимняя И.А. Педагогическая психология. Москва: ЛОГОС, 2000. 384 с