ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ВІЙСЬКОВО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ПРОВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ДЕРЖАВИ У ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛАХ ЗВО
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
У статті висвітлено теоретичне обгрунтування педагогічних умов, що забезпечують підвищення ефективності військово-професійної підготовки майбутніх офіцерів запасу під час навчання у військовому навчальному підрозділі ЗВО України.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
Ця ліцензія дозволяє вільно
- поширювати — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі;
- змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних
на наступних умовах:
-
зазначення Авторства — має вказуватися автор, розміщуватися посилання на ліцензію та вказуватися чи було внесено зміни до твору. Це може бути зроблено у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювалося враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює автора або авторське використання твору;
- без додаткових обмежень — не можуть висуватися додаткові умови або застосовуватися технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.
Посилання
Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про нову редакцію Воєнної доктрини України». Указ Президента України від 24 вересня 2015 року № 555/2015. URL: https://zakon.rada.gov.ua/go/555/2015.
Професійна освіта: словник/ уклад. С. Гончаренко та ін; за ред. Н. Ничкало. Київ: Вища школа, 2000. 380 с.
Концепція підготовки Збройних Сил України. Ukrainian Military Pages. URL: https://www.ukrmilitary.com/2016/02/concept-of-the-armed-forces-of-ukraine.html.