ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ «ІСТОРІЯ ПЕДАГОГІКИ» У ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
У статті висвітлена тема необхідності перегляду ролі історії педагогіки в освітньому процесі вищих навчальних закладів; розкрито сутність історико-педагогічної науки і її функції, що впливають на формування особистості студента; також звертається увага на необхідність організації проблемного навчання у вищій школі для підвищення якості педагогічної освіти.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
Ця ліцензія дозволяє вільно
- поширювати — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі;
- змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних
на наступних умовах:
-
зазначення Авторства — має вказуватися автор, розміщуватися посилання на ліцензію та вказуватися чи було внесено зміни до твору. Це може бути зроблено у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювалося враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює автора або авторське використання твору;
- без додаткових обмежень — не можуть висуватися додаткові умови або застосовуватися технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.
Посилання
Мороз І. В. Педагогічні умови запровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу: Монографія. Київ: Освіта України, 2005. 196 с.
Замостьянова Т. В., Кручинская М. В., Рябая С. А. К вопросу о современных тенденциях преподавания истории в высшей школе // Научно-методический электронный журнал «Концепт». 2014. Т. 26. С. 531–535. –URL: http://e-koncept.ru/2014/64407.htm.
Лернер И. Я. Проблемное обучение. Москва: Знание, 1974. 164 с.
Мицик Ю. Нове чи призабуте старе: міркування про книжку «Шкільна освіта очима істориків-науковців // Історія в школах України. 2008. № 11 – 12 60 с.
Матюшкин А. М. Проблемы развития профессионально-теоретического мышления. Москва: Педагогика, 1980. 209 с.
Грубінко В. В. Формування інноваційного освітнього середовища у ВНЗ в контексті вимог Болонського процесу // Освіта як фактор забезпечення стабільності сучасного суспільства: Матеріали міжнародної науково-теоретичної конференції. Тернопіль: Вид-во ТДПУ, 2004. С. 6 – 17.
Пометун О., Фрейман Г. Нові підходи до вибору структурування історичної освіти // Історія в школах України. 2000. № 1. С. 2 – 7.