МОЖЛИВОСТІ ОСВІТНЬОГО МОНИТОРИНГУ РЕЗУЛЬТАТІВ ПІДГОТОВКИ АГРОІНЖЕНЕРІВ В УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНО-ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
У статті розглянуто можливості освітнього моніторингу результатів підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності «Агроінженерія» в умовах інформаційно-освітнього середовища. Моніторингова система інформаціно-освітнього середовища включає в себе моніторинг роботи здобувачів вищої освіти та моніторинг роботи викладачів. Здійснення управління освітнім процесом в умовах інформаційно-освітнього середовища здійснюється за допомогою статистичних даних, які формуються в результаті проходження здобувачами вищої освіти курсу та користування інтерактивними електронними навчальними інструментами. Статистичні дані враховують відвідування здобувачів вищої освіти, перегляд навчального контенту, індекс дискримінації та коефіцієнт легкості. На основі отриманих даних є змога коректувати навчальний контент, форми і методи його подачі в умовах інформаційно-освітнього середовища.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
Ця ліцензія дозволяє вільно
- поширювати — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі;
- змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних
на наступних умовах:
-
зазначення Авторства — має вказуватися автор, розміщуватися посилання на ліцензію та вказуватися чи було внесено зміни до твору. Це може бути зроблено у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювалося враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює автора або авторське використання твору;
- без додаткових обмежень — не можуть висуватися додаткові умови або застосовуватися технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.
Посилання
Биков В. Ю. Моделі організаційних систем відкритої освіти: монографія. Київ: Атіка, 2008.
с.
Павлова М. П. Основные требования и этапы мониторинга образования. URL: http://zdorovayashkola.ru/monitoring/etap/
Про вищу освіту. Закон України від 01.07.2014 № 1556-VII. URL: https://zakon.rada.gov.ua/ laws/show/1556-18.
Трухин А. В. Виды виртуальных компьютерных лабораторий. Информационные технологии в высшем образовании. 2005. №1. С. 58–67.
Ясевич С.В. Условия результативного исполь-зования информационно-образовательной сре-ды для организации учебного процесса. Инфо-рмационные системы и технологии: материалы междунар. науч. конгресса. Минск: БГУ, 2013.
С. 265–268.
Шевчук Е. В., Шпак А. В. Информационно-образовательная среда вуза. Опыт и перспек-тивы. Germany: LAP LAMBERT Academic Publishing GmbH& Co., 2016. 99 p.