ПРИЙОМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК УСНОГО МОНОЛОГІЧНОГО МОВЛЕННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ТУРИЗМ»
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
Простежено особливості навчання монологічному мовленню студентів українських вищих навчальних закладів.
Виявлено, що формування навичок монологічного мовлення успішно відбувається за умови комплексного використання професійно орієнтованого, комунікативного та диференційованого підходів до навчання. Вдосконалення навичок усного монологічного мовлення здійснюється у чотири етапи. На першому етапі аналізуються тексти з галузі туризму. На другому етапі студенти оволодівають професійною лексикою. На третьому етапі майбутні фахівці учаться використовувати термінологію та спеціальний лексикон. На четвертому етапі студенти створюють письмові монологи та навчаються усно їх відтворювати.
Встановлено, що залежно від етапу навчання на заняттях із англійської мови застосовуються ефективні прийоми вдосконалення навичок усного монологічного мовлення. Студенти читають професійні тексти з паралельним прослуховуванням, усно висловлюють думку щодо прочитаного. Вони грають у лексичні ігри, ведуть тематичні словники. Майбутні спеціалісти вчаться спілкуватися на професійні теми, чергуючи монологічні та діалогічні засоби контактування. Студенти створюють власні монологи та усно відтворюють їх у вигляді доповідей, виступів, презентацій, рекламних проспектів, екскурсій.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Ця ліцензія дозволяє вільно
- поширювати — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі;
- змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних
на наступних умовах:
-
зазначення Авторства — має вказуватися автор, розміщуватися посилання на ліцензію та вказуватися чи було внесено зміни до твору. Це може бути зроблено у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювалося враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює автора або авторське використання твору;
- без додаткових обмежень — не можуть висуватися додаткові умови або застосовуватися технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.