НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ СПІЛКУВАННЯ ВИКЛАДАЧА ЗІ СТУДЕНТАМИ
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Анотація
У статті йдеться про такий важливий аспект педагогічної діяльності, як спілкування викладача й студентів. Спочатку обґрунтовується його місце і роль у педагогічній роботі, вказуються певні труднощі в налагодженні контактів із студентами з визначенням певних причин такої ситуації, наводяться і аналізуються визначення понять, «спілкування», «педагогічне спілкування», розглядаються умови, за яких воно може бути успішним. Водночас наводяться і аналізуються риси, необхідні викладачеві для здійснення ефективного спілкування.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
Ця ліцензія дозволяє вільно
- поширювати — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі;
- змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних
на наступних умовах:
-
зазначення Авторства — має вказуватися автор, розміщуватися посилання на ліцензію та вказуватися чи було внесено зміни до твору. Це може бути зроблено у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювалося враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює автора або авторське використання твору;
- без додаткових обмежень — не можуть висуватися додаткові умови або застосовуватися технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.
Посилання
Герасимова Н. Є. Словник-довідник з педагогіки і психології вищої школи / Н. Є. Герасимова, Н. В. Касярум, В. М. Король, О. П. Савченко. – Черкаси, 2010. – 212 с.
Сухомлинский В.А. Сердце отдаю детям / В. А. Сухомлинскиq. – К. : Радянська школа, 1969. – 247 с.